Strona główna

Zmiany, zmiany, zmiany… Wszystko się zmienia. I w przyrodzie i w polityce i w Naszym Kole. Niedawno odbyły się wybory władz do zarządu Naszego koła. Zmiany w składzie są oczywiście – może nie drastyczne bo „stary” prezes, wiceprezes, skarbnik i sekretarz, ale wśród członków zarządu jak najbardziej są. Mam nadzieję, że zmiany - jedynie na lepsze i trzymam kciuki, żeby nie było gorzej. A skoro zmiany są wszędzie, to jak można zauważyć zmieniła się również szata graficzna strony internetowej Naszego koła. Moim zdaniem chyba na lepsze.

No właśnie zmieniła się szata graficzna na lepszą pora wziąć się za środek. A środek….? A środek to My członkowie tego koła. Dlatego moje postanowienie co prawda nie noworoczne, ale na nową czteroletnią kadencję zarządu Naszego koła dotyczy właśnie środka – środka tej strony oczywiście. Będę się starał, tchnąć trochę „życia” w tą stronę, abyście na bieżąco dostawali nie tylko suche informacje o wynikach zawodów, ale również szersze i bardziej obfite informacje dotyczące min.: prac i inicjatyw podejmowanych przez zarząd (ZAKŁADKA AKTUALNOŚCI) , organizowanych zawodów (ZAKŁADKA OGŁOSZENIA), relacji z wypraw wędkarskich jak i porad praktycznych dotyczących naszej pasji i nie tylko (ZAKŁADKA ARTYKUŁY). Wszystkich chętnych, którzy chcieliby podzielić się swoją wędkarską wiedzą i doświadczeniem, zrelacjonować swoją wędkarską eskapadę serdecznie zapraszam do współpracy i poprowadzenia tej strony razem z nami. Swoje pomysły możecie wysyłać na skrzynkę pocztową : pzw17piaseczno@gmail.com. Zapraszamy do rejestracji (Klik).

Z wędkarskim pozdrowieniem

Paweł