Dorsz Fishing Team

Zima jak wiosna, ale nie zmienia to faktu, że sezon dorszowy w pełni. Powiem szczerze, że od dłuższego czasu zamierzałem sformalizować swoje zamiłowanie do morskich eskapad. W sumie, formalnie sformalizowanie moich zapędów mi nie wyszło, ale w gronie przyjaciół sformalizowaliśmy się nieformalnie, powołując w przyjacielskiej atmosferze  do życia, ni to organizację, ni to stowarzyszenie, ni to klub - po prostu "Dorsz Fishing Team". "Dorsz Fishing Team" to grono sympatyków wędkarstwa morskiego, które bez "żadnej napinki na szkło" w sympatycznej przyjacielskiej atmosferze regularnie jeździ i zamierza jeździć na podboje Bałtyku i  nie tylko.

W sumie pomysł założenia "Dorsz Fishing Team" pojawił się w mojej głowie, pod wpływem chwilowego impulsu w zeszłym roku, gdy z Czarkiem reprezentującym łódzkie (a ze swoim szwagrem lódzko - siedleckie) klimaty spotkaliśmy się w styczniu w Ustce, na wspólnym dorszowym rejsie, na kutrze Amelia Max (Bolka - armatora kutra jak zawsze pozdrawiamy). Powiem w skrócie, wszystkich chętnych, którzy chcieli by do nas dołączyć zapraszam serdecznie, a klimat wspólnych wyjazdów jest niezapomniany i będę starał się go prezentować w postaci relacji, artykułów i filmów. Pierwszą namiastkę zamieszczam poniżej. Film dostępny również w dziale "Nasze filmy".

Tekst - Paweł           Montaż filmu -Tomek