Mamy Wicemistrza Polski w wędkarstwie morskim!!!

W ubiegły weekend czyli 11-12.05.2019 odbyły się XXXVII Międzynarodowe Morskie Mistrzostwa Polski 2019 pod patronatem Burmistrza Darłowa o Puchar "DRAGONA". Corocznie odbywająca się impreza tym razem przyniosła splendor, a to za sprawą naszego kołowego kolegi Filipa Kwiatkowskiego, który jako członek okręgu mazowieckiego drużynowo zdobył drugie miejsce.

Indywidualnie Filip zajął najgorsze miejsce z możliwych czyli 7, ale uplasował się na drugim miejscu drużynowo. NARESZCIE, znalazł się chłopak z Piaseczna, który namieszał wśród sławnych zawodników. Potwierdza to fakt, że inwestowanie nie tylko w spinning, ale w każdą dziedzinę sportu wędkarskiego się opłaca. Filipowi gratuluję serdecznie i mam nadzieję, że wkrótce do czołówki wilków morskich dołączą inni koledzy z naszego koła.

 

Paweł  

Wasze komentarze (0)