Nareszcie mamy pudło!!!

Nareszcie mamy pudło, a ściślej mówiąc drugie miejsce w klasyfikacji Zawodów Morskich z cyklu GPX Okręgu Mazowieckiego PZW 2017. Wszystko to zasługa Grzesia Sapy, który zajął właśnie zaszczytne drugie miejsce w rozegranych 25.11.2017 r. na morzu Bałtyckim w miejscowości Darłowo zawodach kończących tegoroczne morskie GPX. Grześ startujący indywidualnie w jednodniowych zawodach (przedłużono pierwszą turę ze względu na złe warunki atmosferyczne w dniu 26.11.2017) wygrał swój sektor (sektor A – Pilot 55) łowiąc 26 dorszy, z których najdłuższy mierzył 53,1cm. W klasyfikacji indywidualnej Grześ zajął drugie miejsce dając się wyprzedzić jedynie koledze Tomaszowi Kosińskiemu z koła28 Warszawa Ursynów. W zawodach startowała również nasza drużyna w składzie Filip Kwiatkowski, Marek Romański i Wiesław Gniadzik. Niestety, kolegom nie poszło tak dobrze jak Grześkowi. Filip łowiący w sektorze A (Pilot 55) zajął 9 miejsce (25 miejsce klasyfikacja indywidualna).  Pozostali członkowie drużyny zajęli odległe miejsca w swoich sektorach (Marek 11 miejsce w sektorze B – Shannon (33 miejsce klasyfikacja indywidualna)oraz Wiesio 17 miejsce w sektorze C - Złota rybka(49 miejsce klasyfikacja indywidualna)), co przełożyło się na odległe bo 12 miejsce w klasyfikacji drużynowej naszego koła. W zawodach startowało 54 zawodników oraz 15 drużyn. Grześkowi serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 

ps. szczegółowe wyniki zawodów znajdziecie tutaj, a fotki tutaj.

Paweł    

Wasze komentarze (1)