Opłaty za 2019 rok

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Wszyscy pewnie już myślą o zakończeniu wędkarskiego sezonu 2018 by pierwszego stycznia 2019 rozpocząć nowy sezon wędkarski. Pragnę zatem poinformować wszystkich zainteresowanych, że składki na 2019 rok można będzie uiścić już od 19.12.2018 w sklepie wędkarskim przy ulicy Sienkiewicza 3 w Piasecznie. Pragnę również pionformować, że w związku w wejściem w życie przezpisów o ochronie danych osobowych (RODO), każdy wędkarz dokonujący opłat jest zobowiązany wypełnić kwestionariusz osobowy, który jest do pobrania na stronie okręgu lub (TUTAJ). Bez wypelnionego kwestionariusza, który należy złożyć u skarbnika nie będzie możliwe dokonanie opłat członkowskich. Ponadto warto się jest również zapoznać z informacją dotyczącą preztwarzania danych osobowych przez Okręg Mazowiecki. Informacja dostępna jest (TUTAJ).

Informacje o składkach członkowskich dostępna są TUTAJ