Relacja z Pucharu Wisły

W dniu 23 czerwca 2019 roku odbyły się cykliczne zawodu spinningowe o Puchar Wisły. Na zbiórce o godzinie piątej rano stawiło się 28 zawodników w tym jedna koleżanka i jeden junior, a miejscem spinningowej potyczki była Wisła w okolicach Gassów.

Uczestnikami zawodów byli wędkarze z dwóch kół: Piaseczna i Konstancina-Jeziorny. Po odprawie dokonanej przez sędziego punktualnie o piątej trzydzieści wszyscy zawodnicy rozeszli się na łowisko, a łowisko było dość obszerne. Korzystając z możliwości przeprawy udostępniono nie tylko lewy brzeg Wisły, ale także prawy z czego skorzystało kilku zawodników.

                    

                                                                   Uczestnicy zawodów

Większość jednak uczestników zawodów udała się w górę rzeki, a najbardziej ambitni i wytrwali dotarli nawet do Dębówki. Zawody rozegrane zostały w jednej pięciogodzinnej turze. Dopisała pogoda, natomiast ryby niestety nie. Aż osiemnastu zawodników wyzerowało, a łupem pozostałych zawodników były dwa szczupaki i pojedyncze okonie.

                   

                                                                  Zdobywca pierwszego,

Zawody wygrał kolega Arkadiusz Tyszka reprezentujący koło PZW 12 Konstancin-Jeziorna łowiąc pięćdziesięcioośmio centymetrowego szczupaka, który jak się okazało był najdłuższą rybą zawodów.

                    

                                                                                     drugiego,

Na drugim miejscu uplasował się kolega Robert Ledziński z naszego koła rzutem na taśmę łowiąc drugą co do długości rybę zawodów – szczupaka o długości 55,1 cm. Trzecie miejsce zajął Kolega Daniel Stężycki  z koła PZW 12.

                    

                                                                       i trzeciego miejsca.

Zwycięzcom gratuluję serdecznie, a pozostałym uczestnikom życzę sukcesów w dalszej rywalizacji. Pragnę również oddać, że wyniki z tych zawodów będą zaliczane go klasyfikacji GPX naszego koła.

WYNIKI

 

Paweł  

Wasze komentarze (0)