Amo 19.04.2015

W dniu 19 kwietnia 2015 zostały rozegrane Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr 17 w Piasecznie.

Zbiórka zawodników nastąpiła o 7 przy zbiorniku Amo w Zalesiu Dolnym. Silny wiatr oraz przelotne opady śniegu z deszcze zniechęciły niektórych zawodników i w szranki stanęło tylko 17 osób.  Po rozlosowaniu miejsc oraz sektorów zawodnicy rozpoczęli przygotowania. Po 3 godzinach pierwsze tury odbyło się komisyjne ważenie przyłowu oraz ponowne losowanie miejsc na druga turę. Pogoda w dalszym ciągu nie rozpieszczała zawodników.

Po zakończeniu 2giej tury komisje sędziowska przeprowadziła ponownie ważenie a potem udała się na obrady w celu wyłonienia zwycięzcy.

Drugim wicemistrzem w kategorii senior został: Grzegorz Górski z wynikiem 2960pkt.

Pierwszym wicemistrzem w kategorii senior został: Mariusz Kruczyński z wynikiem 3480pkt.

Mistrzem koła w Kategorii senior został: Piotr Ziemnicki z wynikiem 4750pkt.