Góra kalwaria 30.06.2013

W niedzielę  30 czerwca  jak co roku odbyły się zawody spławikowe  w klasyfikacji drużynowej w Górze Kalwarii. Wczesnym rankiem w porcie stawiło się 5 drużyn .Gospodarz koło nr 10 z Góry Kalwarii, koło nr 16  z miejscowości Sobienie Jeziory , koło nr 17 Piaseczno, koło nr 53 Warszawa oraz koło RAK z Baniochy.

Drużyny rywalizowały w jednej 5 godzinnej turze. W tym  roku poziom wody w porcie był bardzo dobry wynosił około 3 metrów. Zawodnicy łowili głównie drobną rybę przeważały ukleje, choć czołowi zawodnicy złowili kilka ładnych leszczy. Brały też płocie, trafiały się okonie. Po zaciętej walce zwyciężyło nasze koło z wynikiem 14800 pkt, W drużynie startowali: Bartłomiej Roszkiewicz, Sławomir Sobotka, Maciej Nalewczyński, Łukasz Węcłaś oraz Filip Kwiatkowski. Drugie miejsce zajęło koło nr 16 z wynikiem 13680 pkt. Na trzecim miejscu uplasowała się Góra Kalwaria z wynikiem 8000 pkt .Po zawodach uczestnicy spożyli smaczny posiłek po którym burmistrz Góry Kalwarii wręczył zwycięzcom  nagrody. Miejmy nadzieję że za rok spotkamy się w równie wspaniałej atmosferze do zobaczenia za rok.