Zegrze 05.05.2013

     W niedzielny poranek 05.05.2013r członkowie naszego koła zebrali się  w przystani nr 13 na Zegrzu.  Tego dnia odbyły się długo oczekiwane Kołowe Mistrzostwa Spinningowe.  Na stracie stawiło się 30 zawodników.  Nastąpiło wydanie łódek i o godzinie 6:30 już wszyscy byli na wodzie.  Zawody odbywały się w dwóch 3,5 godzinnych turach.  Pierwsza tura pokazała że ryb nie będzie za dużo, ale większość zawodników złapała po kilka okoni.  Piękna pogoda i lekki wiaterek sprzyjały zawodom.  W drugiej turze jednemu z zawodników udało się złapać prawie 60cm szczupaka.  Po powrocie do przystani nastąpiło mierzenie złapanych okazów oraz podliczanie punktów.

Niestety okazało się że w obliczenia  „na szybko” wkradł się błąd.  Po dokładnym sprawdzeniu punktów okazało się że Spinningowym Mistrzem Koła Został Mariusz Kurczyński a Witold Szczęsny spadł na drugą pozycję.

Zarząd Koła wraz z kolegium sędziowskim podjął już odpowiednie kroki aby więcej taka sytuacja nie miała miejsca. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Nowym Spinningowym Mistrzem koła został: Mariusz Kurczyński zdobywając 11 pkt.

Pierwszym wicemistrzem został:  Witold Szczęsny zdobywając 12pkt.

Drugim wicemistrzem został: Adam Kurczyński zdobywając 13pkt.

Pełna lista startowa dostępna: TUTAJ

Ze względu na zamieszanie tym bardziej zwycięzcom  GRATULUJEMY  i już zapraszamy na kolejne zawody spinningowe.

 

Zarząd Koła