Nowy design klubu WKS 17 PIASECZNO

 

Zawodniczy sezon spinningowy już przepołowiony. Dotyczy to zarówno harmonogramu kołowego jak i krajowego. Jeżdżąc na zawody widzi się zazwyczaj ten sam obraz - tłum ludzi w zielonych, oliwkowych lub moro ubraniach trzymających jedną dwie lub trzy wędziska. Istna monotonia.

Jednakże w tłumie ludzi czasami fajnie jest się wyróżniać łamiąc tę monotonię. A prawdziwą odwagę cywilną trzeba mieć by pokazać swoją przynależność. Wówczas każdy świadomie bierze odpowiedzialność zarówno za swoje czyny, osiągnięcia i porażki. Z tego też względu bardzo miło zostałem zaskoczony podczas przedostatniego zebrania zarządu naszego koła, na którym klubowicze zaprezentowali koszulki i czapeczki, które jednoznacznie pokazują ich przynależność.

 

                    

                        Pstrokata koszulka - motyw okonia, orzeł w koronie na piersiach - czegóż chcieć więcej

 

Moim zdaniem koszulki są świetne – kolorowy nadruk z motywem okonia lub szczupaka oraz biały orzeł w koronie  „na piersiach” pozwala naszym klubowiczom wyróżnić się w tłumie zawodników nie tylko na zawodach krajowych ale również na zawodach międzynarodowych.

 

                   

                                                           TEAM PIASECZNO -  i wszystko jasne

 

Mało tego, koszulki są imienne. Na prawym rękawie wydrukowane jest imię i nazwisko zawodnika, co umożliwia szybką identyfikację. Czapeczka, również z wydrukowanym imieniem i nazwiskiem oraz nazwą klubu jest już w nieco bardziej stonowanych kolorach. Artur – świetny pomysł godny naśladowania.

 

                    

                                                         Tak wygląda klubowicz w pełnej krasie

 

Ps. Wiem, że nasi klubowicze mają niezłe osiągnięcia w zawodach rangi krajowej. Artur – przydało by się pochwalić, bo jest czym. Czekam na relacje i fotki chociażby z ostatniego Street fishingu. Pamiętajcie, że ta strona a tym bardziej ta zakładka jest Wasza.

 

Paweł