Relacja ze Spławikowych Mistrzostw koła i spławikowych zawodów towarzyskich rozegranych na zalewie AMO

Żale, pretensje i niedomówienia, tak jedynie mogę skwitować i usprawiedliwić swoje zaniedbanie dotyczące zamieszczania na stronie bieżących informacji z życia naszego koła. Nie byłem świadomy, że tak wielu członków regularnie odwiedza i śledzi to co się dziej na kołowej  stronie. Taka informacja jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy na rzecz koła i postaram się w miarę możliwości – bo każdy niestety ma życie prywatne regularnie i na bieżąco uzupełniać istotne informacje. Jednocześnie zachęcam wszystkich do czynnego udziału nie tylko w czytaniu, przeglądaniu informacji pojawiających się na stronie, ale do jej aktywnego prowadzenia. Wszystkich chętnych, którzy chcieli by wspólnie ze mną poprowadzić stronę naszego koła proszę o kontakt, a po cichu liczę, że w końcu znajdzie się jakiś chociaż jeden odważny…..bo do komentowania i krytyki jakoś chętnych nie brakuje.

 

No cóż jak dobrze prowadzę statystyki to od ostatnich spławikowych zawodów, które rozegrane zostały 24.06 2018 upłynęło sporo wody w Jeziorce.

                     

                                                                           Jesień ma jednak swoje uroki...

Na kolejne zawody spławikowe przyszło nam trochę poczekać, a były to Spławikowe Mistrzostwa Koła. Generalnie w zawodach wzięło udział dwudziestu dwóch seniorów, dwie kobiety i trzech kadetów. Patrząc na wyniki dwuturowych zmagań ryby dopisały jednakże zawodnicy nie łowili równo. Pierwsze miejsce wśród seniorów zajął Łukasz Stryczyński, który łącznie w obu turach złowił blisko 8,9 kg ryb. Drugie miejsce zajął Piotrek Walczak, a trzecie Łukasz Więcłaś. Wśród kobiet od wielu już sezonów wiedzie Małgośka Górska, a wśród kadetów w tym roku prym wiódł Aleksander Pomorski.

                     

                                                          Małgosia jak zawsze do wagi miała co pokazać....

Kolejne zawody spławikowe, rozegrane zostały 14.10.2018 roku. To był rewanż dla niektórych zawodników za Mistrzostwa Koła. Zawody zostały rozegrane znowu na zalewie Amo, przy czym tym razem na pierwszym miejscu uplasował się Józef Wójcik z wynikiem 6280pkt, deklasując mistrza koła Łukasza Stryczyńskiego o ponad 2000pkt.

                      

                                                                 Sędzia nawet wśród kadetów miał dożo pracy

Trzecie miejsce zajął Zenon Łukasiewicz. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratuluję. Niebawem postaram się zamieścić aktualną punktację GPX w spławiku jak również wyniki z Feederowych mistrzostw koła, które właśnie zostały rozegrane.

 

Paweł  

 

Wywiad z mistrzmi koła można obejrzeć:

https://www.facebook.com/pzw17piaseczno/videos/vb.518220111589858/258638491459169/?type=2&theater

Wyniki Spławikowe Mistrzostwa Koła

Wyniki Towarzyskie Zawody Spławikowe 14.10.2018