Nowa Pani Prezes

W dniu 16 czerwca 2019 roku odbyło się nadzwyczajne walne zebranie członków piaseczyńskiego koła PZW w celu wyboru nowego Prezesa koła. To było wyjątkowe zebranie, gdyż takiej frekwencji (ponad 10%) jeszcze nie widziałem.

W zebraniu wyborczym wzięli również udział jako obserwatorzy członkowie Zarządu Okręgu Mazowieckiego PZW. Pomimo faktu, iż owe zebranie wyborcze trwało prawie 3 godzinny, przebiegło sprawnie.

Takiej frekwencji jeszcze nie było - prawie 10%

Do komisji wyborczej zgłoszono dwóch kandydatów: Małgorzatę Górską i Roberta Ledzińskiego. Po krótkiej debacie przystąpiono do głosowania. Bezwzględną większość głosów otrzymała Małgorzata Górska, która piastować będzie funkcję prezesa koła PZW 17 Piaseczno do końca kadencji obecnego zarządu koła. Małgosi serdecznie gratuluję , życzę owocnej pracy i wypełnienia obietnic wyborczych.