Zarybienia

Na ostatnim nadzwyczajnym zebraniu członków naszego koła, poświęconym wyborowi prezesa obecni mogli usłyszeć różne zarzuty pod adresem członków zarządu. Jednym z takich zarzutów był brak prowadzonych zarybień. Zarzut ten jak i pozostałe nie mają żadnego uzasadnienia. Na dowód tego zamieszczam kilka fotek z ostatnich dwóch zarybień przeprowadzonych przez członków naszego koła.

Wbrew rozpowszechnianym plotkom, wody na których gospodarujemy zawsze były, są i będą zarybiane, gdyż taki obowiązek na koło narzuca statut PZW. 30 kwietnia do Jeziorki zostało wpuszczonych 35 000 sztuk szczupaka, natomiast 26 maja do zalewu Amo wpuściliśmy 30 000 sztuk sandacza.

                    

                                                                Nic tak nie cieszy jak narybek...

Jeziorkę zarybiliśmy również jaziem w liczbie aż 35 000 sztuk. W tym zarybieniu pomagali nam koledzy z koła Konstancin-Jeziorna. Planujemy dalsze zarybienia i nadchodzącym tygodniu prawdopodobnie będziemy zarybiać karpiem lipcówką.

                   

                                                        Narybek należy wpuszczać delikatnie

Członków komisji zarybieniowej, która w ostatnim okresie wykazuje się brakiem aktywności, wszystkich niedowiarków oraz chętnych, którzy chcieli by pomóc serdecznie zapraszam. Informacje w tej sprawie można uzyskać w sklepiw wędkarskim przy ulicy Sienkiewicza 3, lub korzystając z telefonu lub poczty elektronicznej ( zakładka Dane kontaktowe).

Paweł  

Wasze komentarze (0)